Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer Literacki po Dolnym Mokotowie – 12 lipca 2020

12 lipca 2020, 12:00 - 14:00

Zapraszamy na spacer literacki po Dolnym Mokotowie. Będzie, rzecz jasna, Grzesiuk, ale nie tylko. Spotkamy Pierwszą Damę Polskiej Literatury i Księcia Poetów. Wspomnimy „Pannę z mokrą głową” i dom, w którym było największe stężenie literatów na metr kwadratowy. Będzie „Sielanka” (i to nie jedna!), dowiemy się skąd Wierzyński wyruszył na emigrację, a Baczyński do Powstania. A to jeszcze nie wszystko – przyjdźcie i przekonajcie się sami.

Uwaga! W związku z obecną sytuacją, żeby spacerowanie było bezpieczne, wprowadzamy nowe zasady, a mianowicie zapisy i limit 25 osób na jednym spacerze. Zapisy będą przyjmowane zarówno mailowo (spacery@salonliteracki.pl), jak i w wiadomościach prywatnych na FB (ale nie w komentarzach) i każdorazowo potwierdzane. Bardzo prosimy o rozważne zapisy, żeby nie blokować miejsc (będzie też lista rezerwowa, gdyby ktoś się wycofał).

Zapraszamy 12 lipca 2020 r. (niedziela), początek o godzinie 12.00. na rogu Belwederskiej i Dolnej. Spacer potrwa mniej więcej 2 godziny.

Spacer poprowadzi Dorota Ryst – poetka, animatorka kultury, zajmująca się od wielu lat tropami literackimi w Warszawie (i nie tylko)

Spacer nie jest biletowany, ale jeśli ktoś uzna, że przewodnik zasłużył na napiwek, będzie bardzo miło

Szczegóły

Data:
12 lipca 2020
Godzina:
12:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie Salon Literacki
Adres e-mail:
spacery@salonliteracki.pl
Witryna internetowa:
http://salonliteracki.pl

Miejsce wydarzenia

Belwederska 1
Belwederska 1
Warszawa, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.