Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer Literacki po Otwocku – 22 sierpnia 2020

22 sierpnia 2020, 12:00 - 14:30

Z powodu dużego zainteresowania powtarzamy spacer po Otwocku. Poszukamy śladów dawnego letniska i jego kuracjuszy związanych z literaturą, Opowiemy o Grzesiuku, Reymoncie i matce Tuwima. Sprawdzimy, gdzie powstawały sceny z życia najsłynniejszego polskiego koziołka i co wspólnego z literaturą miał Urke Nachalnik. Nie zbraknie opowieści o żydowskich mieszkańcach miasteczka i najpiękniejszej melodii – szumu otwockich sosen.

Uwaga! W związku z obecną sytuacją, żeby spacerowanie było bezpieczne, wprowadzamy nowe zasady, a mianowicie zapisy i limit 25 osób na jednym spacerze. Zapisy będą przyjmowane zarówno mailowo (spacery@salonliteracki.pl), jak i w wiadomościach prywatnych na FB (ale nie w komentarzach) i każdorazowo potwierdzane. Bardzo prosimy o rozważne zapisy, żeby nie blokować miejsc (będzie też lista rezerwowa, gdyby ktoś się wycofał).

Zapraszamy 22 sierpnia 2020 r. (sobota), początek o godzinie 12.00. na placu przed dworcem PKP Otwock. Spacer potrwa nieco ponad 2 godziny.

Spacer poprowadzi Dorota Ryst – poetka, animatorka kultury, zajmująca się od wielu lat tropami literackimi w Warszawie (i nie tylko)

Spacer nie jest biletowany, ale jeśli ktoś uzna, że przewodnik zasłużył na napiwek, będzie bardzo miło

Szczegóły

Data:
22 sierpnia 2020
Godzina:
12:00 - 14:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie Salon Literacki
Adres e-mail:
spacery@salonliteracki.pl
Witryna internetowa:
http://salonliteracki.pl

Miejsce wydarzenia

PKP Otwock
Orla 1
Otwock, Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.