Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer Literacki po Parku Skaryszewskim – 19 września 2021

19 września 2021, 12:00 - 14:00

Zapraszamy jesienny spacer literacki po Parku Skaryszewskim im. Ignacego Paderewskiego. Opowiemy o parkowych pomnikach i rzeźbach, ale oczywiście przez pryzmat literatury. Bo o popularnym „skaryszaku” pisało wielu autorów, jak choćby Osiecka, Tyrmand, Białoszewski, Stasiuk, Bahdaj i inni. Zajmiemy się również wielkim sąsiadem parku, czyli stadionem – zarówno tym obecnym, Narodowym, jak i jego poprzednikiem, Stadionem Dziesięciolecia.

Uwaga! W związku z obecną sytuacją, żeby spacerowanie było bezpieczne, obwiązuje limit osób i zapisy. Zapisy będą przyjmowane zarówno mailowo (spacery@salonliteracki.pl), jak i w wiadomościach prywatnych na FB (ale nie w komentarzach) i każdorazowo potwierdzane. Bardzo prosimy o rozważne zapisy, żeby nie blokować miejsc (będzie też lista rezerwowa, gdyby ktoś się wycofał).

Zapraszamy 19 września 2021 r. (niedziela), początek o godzinie 12.00. przy głównym wejściu na Stadion Narodowy (od strony Ronda Waszyngtona). Spacer potrwa mniej więcej 1,5 godziny.

Spacer poprowadzi Dorota Ryst – poetka, animatorka kultury, zajmująca się od wielu lat tropami literackimi w Warszawie (i nie tylko)

Spacer nie jest biletowany, ale jeśli ktoś uzna, że przewodnik zasłużył na napiwek, będzie bardzo miło

Szczegóły

Data:
19 września 2021
Godzina:
12:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie Salon Literacki
Adres e-mail:
spacery@salonliteracki.pl
Witryna internetowa:
http://salonliteracki.pl

Miejsce wydarzenia

stadion Narodowy
Rondo Waszyngtona
Warszawa, Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.