Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spacer Literacki „Z Ochoty przez Dziki Zachód do Centrum” – 3 października 2021

3 października, 12:00 - 14:00

A może tym razem „Niedziela na Głównym”? A do tego wizyta na „dzikim zachodzie” i w Teatrze na Tarczyńskiej, rzut oka na mur getta i hotel Forum a na koniec wizyta w kawiarni „Kopciuszek”… Zapraszamy na Spacer Literacki „Z Ochoty przez Dziki Zachód do Centrum”. Jak zwykle nie zabraknie ciekawostek, anegdot, cytatów. Będzie lirycznie i dramatycznie. Przywołamy teksty Ossendowskiego (który właśnie powrócił do kanonu lektur), Białoszewskiego, Tyrmanda, Hłaski, Mastertona, Prusa, Nowakowskiego, Bursy, Tuwima, Młynarskiego i innych autorów.

Uwaga! W związku z obecną sytuacją, żeby spacerowanie było bezpieczne, obwiązuje limit osób i zapisy. Zapisy będą przyjmowane zarówno mailowo (spacery@salonliteracki.pl), jak i w wiadomościach prywatnych na FB (ale nie w komentarzach) i każdorazowo potwierdzane. Bardzo prosimy o rozważne zapisy, żeby nie blokować miejsc (będzie też lista rezerwowa, gdyby ktoś się wycofał).

Zapraszamy w niedzielę 3 października, spacer zaczynamy o godzinie 12:00 na rogu Grójeckiej i Niemcewicza (pod budynkiem Grójecka 27). Spacer potrwa mniej więcej 1,5 do 2 godzin.

Spacer poprowadzi Dorota Ryst – poetka, animatorka kultury, zajmująca się od wielu lat tropami literackimi w Warszawie (i nie tylko)

Spacer nie jest biletowany, ale jeśli ktoś uzna, że przewodnik zasłużył na napiwek, będzie bardzo miło

Szczegóły

Data:
3 października
Czas:
12:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie Salon Literacki
Adres e-mail:
spacery@salonliteracki.pl
Strona internetowa:
http://salonliteracki.pl

Miejsce

Grójecka 27
Grójecka 27
Warszawa, Poland
+ Google Map