Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer Literacki po Konstancinie – 25 lipca 2021

25 lipca 2021, 12:00 - 14:00

Drugi raz w tym roku zapraszamy do Konstancina (z nadzieją, że pogoda będzie tym razem dla nas łaskawa). W jego 120-letniej historii nie brakuje wątków literackich. Ukochali to miejsce Żeromski, Gąsiorowski, Buczkowski czy Bratny. Na liście bywalców pałacu w Oborach i Domu Pracy Twórczej ZAiKS-u znajdziemy niemal wszystkich, którzy po wojnie parali się w tym kraju literaturą. Epizody konstancińskie mają też w swoich życiorysach tacy twórcy jak Białoszewski czy Gajcy.

Uwaga! W związku z obecną sytuacją, żeby spacerowanie było bezpieczne, obwiązuje limit osób i zapisy. Zapisy będą przyjmowane zarówno mailowo (spacery@salonliteracki.pl), jak i w wiadomościach prywatnych na FB (ale nie w komentarzach) i każdorazowo potwierdzane. Bardzo prosimy o rozważne zapisy, żeby nie blokować miejsc (będzie też lista rezerwowa, gdyby ktoś się wycofał).

Zapraszamy 25 lipca 2021 r. (niedziela), początek o godzinie 12.00. – informację o miejscu zbiórki otrzymajcie Państwo po zapisaniu się na wydarzenie. Spacer potrwa nieco ponad 2 godziny.

Spacer poprowadzi Dorota Ryst – poetka, animatorka kultury, zajmująca się od wielu lat tropami literackimi w Warszawie (i nie tylko)

Spacer nie jest biletowany, ale jeśli ktoś uzna, że przewodnik zasłużył na napiwek, będzie bardzo miło

Szczegóły

Data:
25 lipca 2021
Godzina:
12:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie Salon Literacki
Adres e-mail:
spacery@salonliteracki.pl
Witryna internetowa:
http://salonliteracki.pl

Miejsce wydarzenia

Konstancin Park Zdrojowy
Sienkiewicza 3
Konstancin, mazowieckie Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *